Łańcut, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Telefoniczny Doradca Abonenta

Rzeszów

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Timmermans Diessen, poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko: Telefoniczny Doradca Abonenta.

Osoby zatrudnione na tym projekcie będą odpowiedzialne za telefoniczną obsługę obecnych Klientów / Abonentów.

Opis stanowiska:

- nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem.

Oferujemy:

- pracę: poniedziałek - piątek 09.00 - 21.00 + sobota od 10.00 - 18.00,
- stałą stawkę godzinową + bardzo wysokie premie,
- elastyczny system pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia kwalifikacji,
- profesjonalne szkolenia wewnętrzne.

Wymagania:

- poprawna dykcja i miły głos,
- znajomość obsługi komputera,
- dyspozycyjność,
- chęci do pracy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mailowy z dopiskiem w temacie maila: Doradca Abonentów, lub zgłosić się osobiście do naszego biura: al. Piłsudskiego 3 w Rzeszowie.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Czerwiec, 2014  16:39

Identyfikator: 509254

Wyświetleń: 2651